Türkiye’de ne kadar satanist var ?

Satanizmi, Cumhurbaşkanlığı’na gönderdiği raporla devletin gündemine sokan Avukat Cahit Torun, bu akımı “Türkiye’yi çökertme planının bir parçası“ olarak niteledi. Merkezleri İzmir olmak üzere Türkiye’de 40-50 bin civarında satanist olduğunu ifade eden Torun, satanist gençlerin profilini de çıkararak ailelere önerilerde bulundu.

AVUKAT Cahit Torun, Hürriyet’e konuyla ilgisinin Üsküdar Amerikan Lisesi öğrencisi Lara Falay’ın ölümüyle başladığını söyledi. Daha önce terör suçları, Ermeni meselesi ve Rum Pontus idealleri gibi konularda da çalışmalar yaptığını ve devletin zirvesine sunduğunu belirten Torun, yakın çevresinde satanizme ilgi duyan birinin olmadığını da sözlerine ekledi.

Torun’a göre satanizm “Türkiye devleti üzerinde oynanan çirkin ve organize oyunlar serisinin bir parçası.“ Bir ülkenin çökertilmesindeki en önemli iki faktörü psikolojik ve ekonomik savaş olarak açıklayan Torun, Türk gençliğinin bu amaçla kullanıldığını ileri sürdü. Torun, İstanbul-Ortaköy’de 1999 yılında lise öğrencisi Şehriban Coşkunfırat’ın ölümüyle kamuoyunun gündemine giren satanizmin boyutlarını da “Ülkemizi kan gölüne çeviren PKK terör örgütü elemanlarının dahi sayılarının 10-15 bin kişiyi geçmediği düşünülürse, ülkemizde yaşanan tehlikenin büyüklüğü kolayca anlaşılır“ sözleriyle özetledi.
Satanist genç profili

Torun, araştırmalarından yola çıkarak satanist genç profilini şöyle çizdi:

İçine kapanık, sessiz, ürkek ve korkaktır.

Rüyada gezer gibi hayal aleminde yaşar.

Yıkanmak, hatta dişlerini fırçalamakta isteksizdir.

Rap, heavy metal müzik dinler.

Loş ışık, koyu renk giysiler tercih eder.

Ailelere öneriler

Torun’a göre ailelerin dikkat etmesi gereken noktalar şöyle:
Çocuğunuzun özel odası varsa, duvarları garip işaretlerle süslenmiş boyalı ve resimlerle dolu düzensiz ve dağınık olup olmadığına dikkat edin.
Giyiminde koyu siyah renkleri mi tercih ediyor, tişört ve fanilalarının üzerinde şeytanı simgeleyen resimler var mı?
Oda perdelerinin devamlı kapalı olarak tululup tutulmadığına, koku veren nebati bitkiler yakıp yakmadığına dikkat edin.
Ders çalışmak bahanesiyle uyanık kalmak için kullanılan aktederon gibi hapların yanında ecstacy, captagon gibi uyuşturucu hapların bulunup bulunmadığını araştırın.
Uyuşturucu kullanmaya başlamış ise evdeki ilaç dolabında öksürük şurubu dahil tüm kodein içeren ilaçları kullanıp kullanmadığını ve koyduğunuz yerlerin değiştirilip değiştirilmediğini inceleyin.

Advertisements
  1. Hinterlasse einen Kommentar

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden / Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden / Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden / Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden / Ändern )

Verbinde mit %s

%d Bloggern gefällt das: