Bahar yorgunluğuna ödüllü vitamin

Solgar Vitamin, bahar yorgunluğunu daha kolay atlatmanız ve baharın keyfini doya doya yaşamanız için size güçlü bir vitamin takviyesi sunuyor 1947 yılından itibaren besin destek ürünü sektöründe kilometre taşları yaratan Solgar Vitamin’in, multivitamin-minerallerden oluşan VM 2000 adlı ürünü stres, yorgunluk, düzenli beslenememe gibi sorunlarımızı çözmemizde destek vermesi amacıyla üretildi. 2003 yılında “ En İyi Besin Takviyesi“ ödülünü alan VM 2000, günlük koşuşturmalar arasında atladığımız öğünlere ve normal bir temponun üstüne çıkıp, harcadığımız enerjilere rağmen vücudumuzun güçlü kalmasına önemli ölçüde yardımcı oluyor.

Bahar yorgunluğuna vücudunuzun yenik düşmemesi için yapabilecekleriniz arasında; güçlü bir vitamin takviyesi alınması, gevşeme egzersizleri yapılması, meyve ve sebze ağırlıklı beslenilmesi, günlük içilen su miktarının 2 litre civarında tutulması, iyi ve kaliteli bir uyku düzeni ile stresin azaltılması, sigara, alkol ve kafeinin az tüketilmesi sağlık profesyonelleri tarafından öncelikli olarak öneriliyor.

İçeriğini vücudun ihtiyaç duyacağı oranlardaki vitaminler, mineraller, aminoasit/protein ve antioksidan bitki karışımlarının oluşturduğu VM 2000 geliştirilmiş formülü ile tam bir besin takviyesidir. Günlük yaşantımıza destek olan VM 2000, 21. yüzyılın temposuna yetişmeye çalışan yaşamlar için tercihen yemeklerden sonra tavsiye ediliyor.

Advertisements
  1. Hinterlasse einen Kommentar

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s

%d Bloggern gefällt das: