Demirören 3. Kez Başkan

Kulübümüz’e 2 dönem başkanlık yapan Yıldırım Demirören, bugün yapılan Olağan Seçimli Genel Kurul’da Murat Aksu ile yarıştı. Demirören, Camiamızın büyük güven oyunu alarak 1669 oy farkla yeniden başkan seçildi.
Geçen sezon Beşiktaşımız’a çifte kupa kazandıran, Fulya Süleyman Seba Kompleksi’ni tamamlayan Yıldırım Demirören, Camiamız’ın güven oyunu alarak 3. kez başkanlık koltuğuna oturdu.


Kongreyi kazanan Demirören, destekçilerinin coşkulu tezahüratlarıyla salona girdi. İlk olarak babası Erdoğan Demirören’in yanına giden Başkanımız, babasıyla kucaklaştı ve ardından da annesinin elini öptü. Salonda „Yıldırım Demirören Yetmez!“ tezahüratları atıldı.


Seçimin resmi sonucunu kongre divan başkanı Uluç Gürkan açıkladı. 7600 üyemizin katıldığı kongrede 7343 oy geçerli sayıldı. Yıldırım Demirören 4506, Murat Aksu ise 2837 oy aldı. Yıldırım Demirören, 1669 oy farkla başkanlığa seçildi.


Kongre Divan Başkanı Uluç Gürkan’ın seçim sonuçlarını açıklamasının ardından yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kürsüye gelen Başkanımız Yıldırım Demirören, şunları söyledi:


„Beşiktaş, tarihinde çok önemli bir virajı geçti. Bugün bana oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Güven tazelediler. Camianın tek görevi kaldı. Seçilen başkan ve yönetim kurulunun arkasında birleşmek. Biz herkesi davet ediyoruz. Birlikte zorlukları aşacağımıza inanıyoruz.“


Çok demokratik bir ortamda ve Beşiktaşımız’a yakışır bir şekilde yapılan Olağan Seçimli Genel Kurul’da en ufak bir tatsızlığın yaşanmaması dikkat çekti.

Advertisements
  1. Hinterlasse einen Kommentar

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s

%d Bloggern gefällt das: